Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

ZŠ 2018-19

Výsledky olympiád a soutěží za školní rok 2018/19

 

Výsledky žáků nižšího stupně osmiletého gymnázia:

 

Rok

Jméno a příjmení žáka

Pořadí žáka (umístění)

Název soutěže

Kolo soutěže

2019

Lucie Voháňková

4.

Matematická olympiáda kategorie Z9

krajské kolo

2019

Tuan Anh Tran

5.

Fyzikální olympiáda - kategorie E

krajské kolo

2019

Tomáš Heimerle

7.

Fyzikální olympiáda - kategorie E

krajské kolo

2019

Tomáš Gromnadský

8.

Fyzikální olympiáda - kategorie E

krajské kolo

2019

Lucie Voháňková

1.

Biologická olympiáda - kategorie C

krajské kolo

2019

Jitka Štumpová

3.

Biologická olympiáda - kategorie C

krajské kolo

2019

Leonard Oeding

6.

Biologická olympiáda - kategorie D

krajské kolo

2019

Štěpán Mikule

4.

Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ

krajské kolo

2019

David Gouzer

3.

Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ A

krajské kolo

2019

Štěpán Vaculík

1.

Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ B

krajské kolo

2019

Kylián Pavelec

4.

Olympiáda v německém jazyce - G II. B

krajské kolo

2019

Kamila Handrychová

6.

Olympiáda v německém jazyce - G II. B

krajské kolo

2019

Pavel Vevera

4.

Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B

krajské kolo

2019

Veronika Lhotková

6.

Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B

krajské kolo

2019

Lucie Voháňková

1.

Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1

krajské kolo

2019

Johana Janoušková

6.

Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1

krajské kolo

2019

Lucie Voháňková

3.

Chemická olympiáda - kategorie D

krajské kolo

2019

Nikola Kollár

6.

Chemická olympiáda - kategorie D

krajské kolo

2019

Tomáš Matějů

14.

Chemická olympiáda - kategorie D

krajské kolo

2019

Angelína Konovalová

3.

Basketbal (kategorie IV. D)

krajské kolo

2019

Ema Smitková

3.

Basketbal (kategorie IV. D)

krajské kolo

2019

Viktorie Volková

3.

Basketbal (kategorie IV. D)

krajské kolo

2019

Rosa Stráská

3.

Basketbal (kategorie IV. D)

krajské kolo

2019

Bára Klánová

3.

Basketbal (kategorie IV. D)

krajské kolo