Vysoké školy

Představení Vysoké školy ekonomické

Vážení maturanti,

všechny potřebné informace k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou, Národohospodářskou fakultu se dozvíte ve středu 13. listopadu od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (mezipatro). Přednáší Lukáš Bernát

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Rady jak si vybrat vysokou školu, dnech otevřených dveří na VŠ, přípravných kurzech a učebnicích, také vzorové testy, informace o NSZ SCIO a mnoho dalších zajímavostí najdete na uvedených webových stránkách.

24 hodin s FF UK 2019

Važení studenti,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy pořádá odborné stáže pro středoškolské studenty, veškeré informace, jak se přihlásit, kterých kateder se stáž týká, jaká je forma a obsah stáží atd., naleznete na uvedeném odkazu. Vyzkoušejte jedinečnou možnost seznámit se s univezitním prostředím!

MiniErasmus

Vážení studenti,

přišla nabídka zúčastnt se tzv. MiniEasmu, tzn. možnosti vyzkoušet si studium na vysoké škole na vlastní kůži, nabídka se týká některých fakult na UK, VŠE, ČVUT. Registrace je do 10. března 2019. Více na uvedeném odkazu.

Prezentace VŠE v Praze

Vážení studenti, přednáška o možnostech studia VŠE v Praze se uskuteční v pátek 15. února od 13 45 v Zasedací místnosti. Zorientovat se v nabídce vysoké školy  vám umožní Petr Slabý. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Prezentace Fakulty zdravotnických studií ZČU

Vážení studenti,

prezentace Fakulty zdravotnických studií ZČU Plzeň (možnost studia např. fyzioterapie, ergoterapie, záchranářství)  se  uskuteční ve středu 30. ledna od 14 00 hodin v Zasedací místnosti. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Informace pro maturanty

Vážení studenti,

prezentaci Fakulty biomedicínského inženýrství v Kladně, Českého vysokého učení technického v Praze, můžete zhlédnout v pátek18. ledna od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (nad vestibulem školy). Přednáší Ondřej Průša. Všichni zájemci jsou zváni!

Informační časopis SCIO

Vážení maturanti,

elektronickou podobu Newsletteru Scio s informacemi o národních srovnávacích zkouškách, termínech podání přihlášky, dnech tevřených dveří na VŠ, si můžete stáhnout zde.

Kam po maturitě

Vážení maturanti,

u nástěnky s rozvrhem najdete časopis Kam po maturitě, kde naleznete užitečné informace :

- manuál přijímacího řízení na VŠ;

- test zákadů společenských věd NSZ SCIO k vyzkoušení;

- novinky zimy 2019, důležté termíny, dny otevřených dveří, prezentace vysokých škol a mnoho dalších informací.

Maturanti a všichni zájemci o studium ekonomie,

všechny informace o Vysoké škole ekonomické, Národohospodářské fakultě se dozvíte 7. prosince ve 13 45 v Zasedací místnosti .

Přednáší Lukáš Bernát.

Prihlásit se k odběru RSS - Vysoké školy