Vybráno z aktualit

Zájemci o činnost ve studentském parlamentu,

chtěli byste se spolupodílet na chodu školy, na pořádání různých aktivit, ukázat své vlastní nápady a projevit kreativitu ? Přijďte si podiskutovat tento pátek 24. ledna od 14 hodin do Zasedací místnosti (mezipatro). Parlament PČGKV

Schránka důvěry

V listopadu 2019 jsme instalovali v prostorách před Školním poradenským pracovištěm  SCHRÁNKU DŮVĚRY.

Žáci, kteří mají závažné studijní, osobní, rodinné či jiné problémy, sem mohou vložit svoji zprávu.

Pokud však bude zpráva/dotaz anonymní, nemohou metodici  prevenci, případně další odborníci daný problém řešit.

NEZNEUŽÍVEJTE prosím schránku důvěry k jiným účelům (nevhodným žertíkům atd.).

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Učitelské noviny s přehledem všech vysokých škol a všemi potřebnými informacemi k přijímacímu řízení na vysoké školy jsou k nahlédnutí v kanceláři u paní Trubačové.

Vážení studenti,

proč se něco nedozvědět o světových náboženstvích ? Debatní klub vás zve na diskusi o různých formách víry, v pátek 29.11. od 14 00 hodin v Zasedací místnosti beseda o islámu. Všichni jste zváni.

Vážení maturanti,

další internetový portál, který nabízí kompletní informace a termíny o všech vysokých školách v České  republice - www.studuj.to

Třicet let od 17. listopadu 1989

Vážení studenti,

přijďte si podiskutovat o tomto významném svátku i o uplynulých třiceti letech po sametové revoluci. Hlavním hostem bude R.Š. Rob a akce proběhne v pátek 15. listopadu 2019 v Zasedací místnosti od 14 00 hodin. Všichni jsou srdečně zváni.

Představení Vysoké školy ekonomické

Vážení maturanti,

všechny potřebné informace k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou, Národohospodářskou fakultu se dozvíte ve středu 13. listopadu od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (mezipatro). Přednáší Lukáš Bernát

Primární prevence

V říjnu 2019 proběhl ma naší škole projekt primární prevence nazvaný Primární prevence na nižším stupni karlovarského gymnázia, pro každý ročník od primy do kvarty byl zvolen specifický program v tříhodinových blocích, projekt realizovala nezisková organizace Světlo Kadaň,z.s. a byl plně hrazen z grantu Karlovarského kraje.

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Rady jak si vybrat vysokou školu, dnech otevřených dveří na VŠ, přípravných kurzech a učebnicích, také vzorové testy, informace o NSZ SCIO a mnoho dalších zajímavostí najdete na uvedených webových stránkách.

24 hodin s FF UK 2019

Važení studenti,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy pořádá odborné stáže pro středoškolské studenty, veškeré informace, jak se přihlásit, kterých kateder se stáž týká, jaká je forma a obsah stáží atd., naleznete na uvedeném odkazu. Vyzkoušejte jedinečnou možnost seznámit se s univezitním prostředím!

Prihlásit se k odběru RSS - Školní poradenské pracoviště