Vybráno z aktualit

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Učitelské noviny s přehledem všech vysokých škol a všemi potřebnými informacemi k přijímacímu řízení na vysoké školy jsou k nahlédnutí v kanceláři u paní Trubačové.

Vážení studenti,

proč se něco nedozvědět o světových náboženstvích ? Debatní klub vás zve na diskusi o různých formách víry, v pátek 29.11. od 14 00 hodin v Zasedací místnosti beseda o islámu. Všichni jste zváni.

Vážení maturanti,

další internetový portál, který nabízí kompletní informace a termíny o všech vysokých školách v České  republice - www.studuj.to

Třicet let od 17. listopadu 1989

Vážení studenti,

přijďte si podiskutovat o tomto významném svátku i o uplynulých třiceti letech po sametové revoluci. Hlavním hostem bude R.Š. Rob a akce proběhne v pátek 15. listopadu 2019 v Zasedací místnosti od 14 00 hodin. Všichni jsou srdečně zváni.

Představení Vysoké školy ekonomické

Vážení maturanti,

všechny potřebné informace k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou, Národohospodářskou fakultu se dozvíte ve středu 13. listopadu od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (mezipatro). Přednáší Lukáš Bernát

Primární prevence

V říjnu 2019 proběhl ma naší škole projekt primární prevence nazvaný Primární prevence na nižším stupni karlovarského gymnázia, pro každý ročník od primy do kvarty byl zvolen specifický program v tříhodinových blocích, projekt realizovala nezisková organizace Světlo Kadaň,z.s. a byl plně hrazen z grantu Karlovarského kraje.

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Rady jak si vybrat vysokou školu, dnech otevřených dveří na VŠ, přípravných kurzech a učebnicích, také vzorové testy, informace o NSZ SCIO a mnoho dalších zajímavostí najdete na uvedených webových stránkách.

24 hodin s FF UK 2019

Važení studenti,

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy pořádá odborné stáže pro středoškolské studenty, veškeré informace, jak se přihlásit, kterých kateder se stáž týká, jaká je forma a obsah stáží atd., naleznete na uvedeném odkazu. Vyzkoušejte jedinečnou možnost seznámit se s univezitním prostředím!

MiniErasmus

Vážení studenti,

přišla nabídka zúčastnt se tzv. MiniEasmu, tzn. možnosti vyzkoušet si studium na vysoké škole na vlastní kůži, nabídka se týká některých fakult na UK, VŠE, ČVUT. Registrace je do 10. března 2019. Více na uvedeném odkazu.

Prezentace VŠE v Praze

Vážení studenti, přednáška o možnostech studia VŠE v Praze se uskuteční v pátek 15. února od 13 45 v Zasedací místnosti. Zorientovat se v nabídce vysoké školy  vám umožní Petr Slabý. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Prihlásit se k odběru RSS - Školní poradenské pracoviště