Vybráno z aktualit

Europass

Europass je dokument doplňující osvědčení o středním a středním odborném vzdělání (vysvědčení o maturitní zkoušce), který využijete při hledání studia, práce nebo brigády doma i v zahraničí. Pro školní rok 2018/19 ke stažení: Škola-Dokumenty-Europass

Představení Vysoké školy ekonomické

Vážení maturanti,

všechny potřebné informace k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou, Národohospodářskou fakultu se dozvíte ve středu 13. listopadu od 14 00 hodin v Zasedací místnosti (mezipatro). Přednáší Lukáš Bernát

Vážení maturanti, je nejvyšší čas uvažovat o výběru vysoké školy.

Rady jak si vybrat vysokou školu, dnech otevřených dveří na VŠ, přípravných kurzech a učebnicích, také vzorové testy, informace o NSZ SCIO a mnoho dalších zajímavostí najdete na uvedených webových stránkách.

Informace k maturitní zkoušce 2020

Tyto dokumenty jsou nově zveřejněné v části Školní rok-Maturita:

seznam děl z českého jazyka na šk. rok 2019/20
informace ředitele školy k volbě profilové zkoušky
maturitní témata pro ústní zkoušku profilové části
maturitní témata pro ústní zkoušku společné části (cizí jazyky)

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

Srdečně zveme rodiče, příbuzné a přátele maturantů na slavnostní předávání maturitních vysvědčení letošním absolventům. Tato akce se uskuteční ve čtvrtek 30. května 2019 od 15.30 hodin v sále Parkhotelu Richmond, přítomnost maturantů je nutná již od od 14 hodin. Počítejte prosím s tím, že se jedná o slavnost převážně pro stojící diváky.

Maturity 2019 - Didaktické testy - rozpisy do učeben

Čtvrtek 2.5.2019
MA-DT 8.00h, AJ-DT 13.00h
Pátek 3.5.2019
ČJL-DT 8.00h, NJ-DT 11.20h, FrJ-DT 14.00h
Pondělí 6.5.2019
MAplus-DT 10.00h
Rozpisy do učeben naleznete v příloze.

Maturity 2019 - Povolené pomůcky k DT

ČJL - modrá, černá propiska
CJ (AJ,NJ,FrJ) - modrá, černá propiska
MA - kalkulačka bez grafického režimu, MFCh tabulky pro SŠ, přehled vztahů a vzorců, rýsovací potřeby (pravítko s ryskou, tužka, kružítko), modrá, černá propiska

Maturity 2019 - Rozpisy ústních zkoušek

Rozpisy ústních zkoušek jsou zveřejněny v části Školní rok-Maturita a na nástěnce proti rozvrhu.

Maturity 2019 - Rozpisy ústních zkoušek

Rozpisy ústních maturit jsou zveřejněny v části Školní rok-Maturita a ve škole na nástěnce proti rozvrhu.

Maturitní písemné práce 10. a 11.4.2019

Ve středu 10.4. se uskuteční maturitní písemná práce z českého jazyka a literatury (ČJL)
a ve čtvrtek 11.4. maturitní písemná práce z cizích jazyků (CJ - AJ,NJ,FrJ).
Časy začátků a jmenovité umístění do učeben jsou zveřejněny v přílohách a na nástěnce ve škole v přízemí (proti rozvrhu).

Prihlásit se k odběru RSS - Maturita