Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Vybráno z aktualit

Informace nejen pro maturanty

STUDUJ.TO pořádá další ročník Online přehlídky vysokých škol pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více o vysoké škole na které chtějí v budoucnu studovat a také pro studenty, kteří ještě přemýšlí jakou životní cestou se vydat. Letos se bude veletrh konat od 15. do 16. listopadu.

A velmi stručně co letos uvidíte?
  • více doprovodného programu: zapojení Úřadu práce, prezentace SCIO, diskuze s personální agenturou a jako loni softskills trenér pan Strnadel, profesionální kouč Honza
  • možnost komplexní osobnostní diagnostiky a seminář s psycholožkou
  • spolupráce s vybranými oborovými firmami

Více informací najdete na https://www.studuj.to

Desatero pro primární prevenci

Milí studenti, kolegové, rodiče,

v rámci primární prevence se naše škola zapojuje do projektu Desatero pro primární prevenci. Studentům na NG budou od října do Vánoc průřezově a výběrově v některých hodinách zpřístupněny krátké videoklipy s různými tématy a následným online kvízem bude ověřeno jejich pochopení problematiky. Vhodné je vždy otevření diskuse či doplnění tématu dalšími materiály. 

Vážení maturanti!

Přišla nabídka na BEZPLATNÝ online meeting Správný výběr LF, který probíhá od 3. 9. 2021 do 10. 9. 2021. Během tohoto meetingu si žáci mohou zarezervovat online rozhovor s odborníkem na lékařské fakulty. Tato online událost je určena pro žáky 4. ročníku.

Registrace probíhá na tomto odkazu: https://www.facebook.com/events/230168952373700?active_tab=about

Vážení maturanti,

nové zářijové číslo časopisu Kam po maturitě je k dispozici na stránkách https://www.kampomaturite.cz/casopis/. Najdete zde - Jak vybrat VŠ, co ohlídat v maturitním ročníku, dny otevřených dveří do konce roku 2021, ukázku testu OSP NSZ SCIO, přes 90 prezentací VŠ, VOŠ a jazykových škol a další užitečné informace.

Vážení studenti,

příšla prosba o spolupráci na výzkumném šetření, které zjištuje zájem středoškoláků o studim chemie na vysoké škole. Zájemci prosím vyplňte dotazník na uvedeném odkazu https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aVQIpSfZakiWbvNQvy_giveN718gPkdHpo3D5DnByUZUOUIzRFg1SzRVVEpQSjJRWlNQVVZFTE1SMS4u.

Vážení studenti,

Nabídka pro zájemce o studium medicíny, kteří budou dělat přijímačky v roce 2022, více informací na https://www.facebook.com/groups/480072166491454/.

Vážení maturanti,

přišla nabídka možnosti debaty o studiu v zahraničí, v pondělí 17. května od 17 00 hodin, více informací na https://www.facebook.com/events/198177835452014?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%7D;

Dále je tu nabídka ČVUT na pořádání onlineakce Den lékařským fyzikem, konané 2.6. od 17 00, více informací na https://dlf.fjfi.cvut.cz/;

 

Vážení maturanti,

vyšel nový informační magazín společnosti SCIO. Stáhnout si ho můžete na https://www.scio.cz/download/newsletter_CZ_duben_kveten_21.pdf.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Školní poradenské pracoviště