Karanténa tříd V1.B, V3.A, V4.A, V4.B

Z rozhodnutí KHS  musí od pondělí 22. 11. 2021 zůstat doma v karanténě ti žáci tříd  V1.B,  V3.A, V4.A, V4.B, kteří byli přítomni  ve škole 16. nebo 18.listopadu na  výuce českého jazyka a literatury a nejsou plně očkovaní (před aspoň 14 dny) nebo neprodělali onemocnění covid-19  před méně než 180 dny.
Další rozhodnutí a informace obdržíte  přímo od KHS.
RNDr. Zdeněk Papež, ředitel školy

Suplování na 1.11.

Z technických důvodů bude suplování na pondělí 1.11. upraveno až tentýž den ráno. Tyto hodiny třídám odpadají:
1.A D 0.h. Er
V7.A D 1.h. Er
V5.AB FrJ 1.h. Mš

Upravené rozvrhy od 20.9.2021

Od pondělí 20.9. platí upravené rozvrhy hodin, úpravy spočívají pouze ve změnách učeben. Rozvrhy si můžete zobrazit v části Školní rok-rozvrhy nebo ve webové aplikaci zde nebo v mobilní aplikaci. V této souvislosti dochází ke změnám v odchodu tříd na oběd, ale pouze u 3 tříd ve středu (viz příloha).

Provoz školní jídelny od 2.9.2021

Vzhledem k současdným hygienickým doporučením musíme školní jídelnu nadále provozovat v systému „třída obědvá s vyučujícím“.'
Rozpis časů oběda pro jednotlivé třídy naleznete v příloze.

Burzy učebnic

Tradiční burzy učebnic se uskuteční 3. a 10.9. (pátky) v době 14-15 hodin na školní zahradě (v případě nepříznivého počasí v MTv).

Rozvrhy na školní rok 2021/22

Rozvrhy na nový školní rok jsou zveřejněny v části Školní rok-rozvrhy (klikněte na „Stálý“) nebo ve webové aplikaci zde nebo v mobilní aplikaci.
Přihlášením do webové nebo mobilní aplikace (netýká se nově nastupujících žáků) zjistíte svůj osobní rozvrh (např. zařazení do jazykové skupiny či semináře).
Případné změny v seminářích (týká se posledních dvou ročníků) si žák musí osobně s vyučujícími domluvit a v termínu 1.-10.9. nahlásit zástupci ředitele.

Organizace prezenční výuky 7.-30.6.2021

Od 7.6. budou platit stejné rozvrhy jako před maturitami, jen s tím, že příští týden bude lichý (stejně jako tento). Časy na oběd (třída s vyučujícím) zůstávají (viz příloha).

Organizace prezenční výuky 31.5.-4.6.2021

V pondělí 31.5. bude probíhat vyučování podle rozvrhu. Nadále platí rozpis časů na oběd z minulého týdne.
Ve dnech 1.-4.6. probíhají ve škole ústní maturity, třídy nižšího gymnázia mají 3 dny ředitelské volno, třídy vyššího gymnázia 4 dny.
Pro třídy nižšího gymnázia je připravený Ekologický den (1.6. V1.AB, V4.AB,  2.6. V2.AB, V3.AB), detailní rozpis bude zveřejněn.
Ve dnech ředitelského volna mají žáci odhlášené obědy.

Změny v rozvrhu - pátek 28.5.2021

V pátek bude z důvodu očkování zaměstnanců školy probíhat vyučování až od 10 hodin.

Rozvrhy od pondělí 24.5.2021

Aktuální rozvrhy naleznete zde: https://bakalari.gymkvary.cz/bakaweb/Timetable/Public/.

Prihlásit se k odběru RSS - Rozvrhy