Přihlásit se Pošta Facebook Strava Moodle Moodle New Bakaláři Rozvrh hodin Suplování

Akce školy

Akce školy...

Školní kolo MO

Školní kolo matematické olympiády bude 25.1. online - řešitelé, projděte si došlé zprávy v Komens v Bakalářích.

Štítky: 

Přijímačky nanečisto - kompletní zadání a řešení testů ČJ a M

Děkujeme všem zájemcům o dnešní zkoušky nanečisto za účast a věříme, že jste svůj čas věnovaný češtině a matematice strávili užitečně. Přejeme vám hodně úspěchů v řádném přijímacím řízení a nezapomeňte odevzdat svou přihlášku do 1. března 2022. V příloze pak naleznete kompletní zadání dnešních testů včetně klíče řešení. 

Štítky: 

Přijímačky nanečisto - odkazy na virtuální místnosti

Zvolte správný odkaz pro 5. nebo 9. třídu a přihlašte se na videokonferenci pod svým jménem. Vypněte si kameru a mikrofon. Pokud bude někdo z účastníků průběh videokonference narušovat, budeme ho muset vyloučit. V případě technických potíží ze strany školy naleznete další informace opět zde na webových stránkách. 

5. třída: https://meet.jit.si/moderated/3c5190324525b139945e09ccc56938535d3ffe1ef7ea75ab5d9c015036eb6f6d

9. třída: https://meet.jit.si/moderated/bad718ec295bff130f69cd0a748669a06b1f1fc10558afc493c3707fce63ec90

Štítky: 

Přijímačky nanečisto - didaktické testy

V příloze naleznete částečně upravené didaktické testy z českého jazyka a matematiky pro uchazeče z 5. a 9. tříd. Není nutné si je tisknout, lze s nimi pracovat i v digitální podobě. Vyčkejte na instrukce lektorů v 9 hodin. 

Štítky: 

Přijímačky nanečisto tentokrát online

Již tuto sobotu 22. 1. 2022 se uskuteční přijímací zkoušky nanečisto pro uchazeče o studium na PČG z 5. a 9. tříd. V příloze naleznete časový harmonogram dne a upravené záznamové archy, které je vhodné si předem vytisknout. Zároveň budou žáci potřebovat psací a rýsovací pomůcky a papír na poznámky. Uchazeči o studium na gymnáziu si projdou modifikovanými testy CERMATu. Cílem akce není vysvětlit žákům veškerou potřebnou látku z českého jazyka a matematiky, ale seznámit je s pravidly správného zápisu do záznamového archu a vyložit jim některé složitější úlohy. 

Štítky: 

Den otevřených dveří a přijímací zkoušky nanečisto

Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace se letos bohužel nemůže na naší škole konat Den otevřených dveří (původně naplánován na 10. 1.) Pro zájemce o studium na našem gymnáziu však připravujeme alespoň prezentaci, která by vás měla rámcově informovat o struktuře a organizaci letošního přijímacího řízení.

Přijímací zkoušky nanečisto se uskuteční v sobotu 22. 1. v dopoledních hodinách, tentokrát ovšem online. Přihlášení žáků předem není nutné. Sledujte prosím i nadále naše webové stránky, kde naleznete včas bližší informace. 

Štítky: 

Úpravy průběhu třídních schůzek - důležité

Vážení rodiče, 
vzhledem k rychle se zhoršující situaci v epidemii onemocnění covid - 19  přistupujeme k úpravě průběhu třídních schůzek v ponděli  8. listopadu 2021. Naší snahou je minimalizovat možnost rozšíření nákazy v rámci školy a vašich  rodin  i nebezpečí následného  uvalení karantén na vás a na naše  žáky a učitele . Tyto obavy máte vy i my. Je proto třeba v průběhu schůzek snížit počty osob v učebnách  a zkrátit čas vašeho společného pobytu v nich.

Štítky: 

Třídní schůzky 8.11.2021

Vážení rodiče, v pondělí 8. listopadu od 17 hodin se uskuteční třídní schůzky, pozvánku naleznete v příloze.

Štítky: 

Desatero pro primární prevenci

Milí studenti, kolegové, rodiče,

v rámci primární prevence se naše škola zapojuje do projektu Desatero pro primární prevenci. Studentům na NG budou od října do Vánoc průřezově a výběrově v některých hodinách zpřístupněny krátké videoklipy s různými tématy a následným online kvízem bude ověřeno jejich pochopení problematiky. Vhodné je vždy otevření diskuse či doplnění tématu dalšími materiály. 

Zahájení nového školního roku 2021/ 2022

Nový školní rok bude zahájen ve středu 1. září v 8 hodin. Žáci všech tříd se sejdou se svými třídními učiteli v kmenových učebnách. Dle nařízení MŠMT proběhne hned ve středu 1. 9. první preventivní plošné testovaní na přítomnost viru SARS-CoV-2. Další bude následovat 6. 9. a 9. 9. 2021.

Štítky: 

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Akce školy