Korespondenční Medicínský Seminář
Vážení studenti,
připravujeme korespondenční seminář s názvem KoMediS (Korespondenční Medicínský Seminář), který je určen středoškolákům se zájmem o biologii, chemii, fyziku a příbuzné obory. Cílem semináře je rozšířit si znalosti v těchto předmětech nad rámec středoškolské výuky, podpořit kritické myšlení a nabídnout bližší vhled do studia medicíny a vědecké práce.
Seminář bude probíhat formou pravidelných úloh, které studentům pošleme, oni si je samostatně zpracují a následně zašlou řešení. Zároveň seminář nabídne i doprovodné aktivity (např. přednášky, workshopy či setkání s odborníky).
Pod následujícím odkazem naleznete dotazník: https://forms.cloud.microsoft/e/zvu3srrUZK, kde zjišťujeme, jaký by byl o seminář zájem.
Jana Tesařová